Jarduera

Ira
1
ol.
Argazki Erakusketa “Paisajes Reencontrados” @ Bar The Wagon
Ira 1 – Ira 30 all-day

Cartel Exposicion Paisajes ReencontradosExposición fotográfica “Paisajes reencontrados” de Marian Aretxabala.

El Parque Natural de Las Bardenas Reales de Navarra es un paraje semidesértico, con suelos de arcillas, yesos y areniscas que han sido erosionados por el agua y el viento, ofreciéndonos gracias a ello, unas formas sorprendentes (barrancos, mesetas de estructura tabular y los cabezos)

Puedes ver esta exposición online en la Galería de Nosolofoto.

Taldekidden Argazki Erakusketa @ Bar Harold
Ira 1 – Ira 30 all-day
Ira
30
lr.
Bizkaiko kluben leihaketa @ Laredo
Ira 30 all-day
Urr
1
ig.
Argazki Erakusketa “Paisajes Reencontrados” @ Bar The Wagon
Urr 1 – Urr 31 all-day

Cartel Exposicion Paisajes ReencontradosExposición fotográfica “Paisajes reencontrados” de Marian Aretxabala.

El Parque Natural de Las Bardenas Reales de Navarra es un paraje semidesértico, con suelos de arcillas, yesos y areniscas que han sido erosionados por el agua y el viento, ofreciéndonos gracias a ello, unas formas sorprendentes (barrancos, mesetas de estructura tabular y los cabezos)

Puedes ver esta exposición online en la Galería de Nosolofoto.

Taldekidden Argazki Erakusketa @ Bar Harold
Urr 1 – Urr 31 all-day
Urr
5
og.
Kantu Ibilbidea @ Itsasalde Zona
Urr 5 @ 7:00 pm
Urr
14
lr.
2. Jaurtiketa Barne-Leihaketa @ Castro Urdiales
Urr 14 @ 7:30 pm
Urr
19
og.
Emanaldi eta Hitzaldia @ Casa Torre
Urr 19 @ 7:30 pm
Kantu Ibilbidea @ Mahastiak
Urr 19 @ 7:30 pm
Urr
21
lr.
Egun osoko txangoa @ Serantes Mendia
Urr 21 @ 9:00 am
Urr
22
ig.
3. Jaurtiketa Barne-Leiaketa @ Santurtzi
Urr 22 @ 6:50 am
Mendi martxa Pico de La Cruz @ Pico de La Cruz (La Arboleda)
Urr 22 @ 9:00 am
Urr
23
al.
Lehen sorospenak mendian @ Bihotz Gaztea
Urr 23 @ 7:00 pm
Urr
24
ar.
Hitzaldiak Mikologia y aspectos colaterales @ Locales del Bihotz Gaztea
Urr 24 @ 7:00 pm
Lehen sorospenak mendian @ Bihotz Gaztea
Urr 24 @ 7:00 pm
Urr
25
az.
Hitzaldiak Mikologia y aspectos colaterales @ Locales del Bihotz Gaztea
Urr 25 @ 7:00 pm
Urr
26
og.
Hitzaldiak Mikologia y aspectos colaterales @ Locales del Bihotz Gaztea
Urr 26 @ 7:00 pm
Kantu Ibilbidea @ Donibane Auzoa
Urr 26 @ 7:00 pm
Urr
28
lr.
50. Urteurreneko ikurriña @ Santurtzi
Urr 28 @ 6:30 am
Urr
29
ig.
Dantza Emanaldia @ Parque Gernika
Urr 29 @ 12:30 pm
Aza
1
az.
Argazki Eraskuketa “Entre Calles” de Bittor Bilbao @ Bar The Wagon
Aza 1 – Aza 30 all-day
Argazki Eraskuketa “Zamakona, Haciendo Flotar el Hierro” de Roberto Ruiz y Cándido Barco @ Bar Harold
Aza 1 – Aza 30 all-day
Aza
2
og.
Kantu Ibilbidea @ La Txitxarra
Aza 2 @ 3:15 pm
Aza
3
ol.
Erkausketaren Irekiera “Santurtziko Pusketan” @ Dorre Etxea
Aza 3 @ 7:00 pm
Erkausketaren Irekiera "Santurtziko Pusketan" @ Dorre Etxea

Kantu Taldearen Partehartzearekin.

 

Aza
4
lr.
Bizkaiko Txapelketa: Banaka Itxasoan @ Laredo
Aza 4 @ 8:00 pm
Mendi-Martxa Serantesera (Gauez) @ Santurtziko Udaletxea
Aza 4 @ 8:00 pm
Aza
9
og.
Kantu Ibilbidea @ Kabiezes
Aza 9 @ 7:00 pm
Aza
11
lr.
Bizkaiko Txapelketa: Banaka Itxasoan @ Laredo
Aza 11 @ 8:00 pm
Aza
13
al.
Ate Irekien Astea @ Bihotz Gaztea
Aza 13 @ 6:00 pm
Aza
14
ar.
Ate Irekien Astea @ Bihotz Gaztea
Aza 14 @ 6:00 pm
Aza
15
az.
Ate Irekien Astea @ Bihotz Gaztea
Aza 15 @ 6:00 pm
Aza
16
og.
Ate Irekien Astea @ Bihotz Gaztea
Aza 16 @ 6:00 pm
Aza
17
ol.
Ate Irekien Astea @ Bihotz Gaztea
Aza 17 @ 6:00 pm
Aza
18
lr.
Igoera Mikologikoa Serantesera @ Udaletxetik
Aza 18 @ 9:00 am
Elkartearen Urte-Muga Festa @ Bihotz Gaztea
Aza 18 @ 7:00 pm
Aza
19
ig.
Martxa Nordika @ Santurtziko Kaia
Aza 19 @ 9:30 am
Abe
1
ol.
Argazki Erakusketa “50 Años Dando Palos al Agua” de Candido Barco y Roberto Ruiz @ Bar The Wagon
Abe 1 – Abe 30 all-day
Taldekidden Argazki Erakusketa “Santurtzi en su ambiente” @ Bar Harold
Abe 1 – Abe 30 all-day
Abe
16
lr.
Gabonetako 8. Txapelketa @ Portugalete
Abe 16 all-day
Dantza Ikuskizuna (Kantu taldearen laguntzarekin) @ Serantes Kultur Aretoa
Abe 16 @ 12:00 pm
Herri Bazkaria eta Erromeria @ Frontón de Mamariga
Abe 16 @ 3:00 pm